На що вказує ослаблений потиск рук?

Слабкість у силі та м’язах рук – симптом, який може довгий час залишатися непоміченим. Ось чому його найлегше виявляють інші люди, яким ми тиснемо руку. Ми також повинні турбуватися про проблеми з основними заняттями – відкриття банок, точне використання столових приладів і т. д. Варто знати, що сила в руках слабшає з віком, особливо після 60 років. Однак раптова слабкість або поява у молодих людей може віщувати захворювання хребта, гормональні порушення і навіть діабет чи рак. Перевірте на сайті https://release.com.ua/, на що може вказувати ослаблений потиск рук.

Ослаблене рукостискання та дегенерація хребта

Найчастішою причиною ослабленого рукостискання є дегенерація хребта, зокрема шийна дископатія. Він включає дегенерацію міжхребцевого диска і найчастіше вражає молодих людей, які проводять багато часу за комп’ютером або планшетом. Характерний симптом хвороби – оніміння верхніх кінцівок та слабкість у руках. Інші симптоми включають головний біль і запаморочення, а також скутість та дискомфорт у ділянці шиї та плечей.

На що вказує ослаблений потиск рук?

Слабке рукостискання та синдром зап’ясткового каналу

Ослаблення рукостискання дуже часто спричинене синдромом зап’ясткового каналу – його вже називають хворобою цивілізації, яка вражає людей, які працюють за комп’ютером. Причина – тривала компресія нерва в зап’ястному каналі. Захворювання також може супроводжувати діабет, ревматичні недуги або проблеми із щитовидною залозою.

Слабке рукостискання та діабет

Вчені попереджають, що ослаблення рукостискання також є поширеним і раннім симптомом діабету типу 2. Воно може бути спричинене пошкодженням кровоносних судин, спричиненим надмірно високим рівнем цукру в крові. Зрештою це послаблює нерви та м’язи, особливо руки. Інші симптоми діабету включають апатію, сонливість, підвищену спрагу та прискорене сечовипускання, нестримну потяг до солодкого, а також проблеми зі шкірою (сухість, утруднене загоєння ран).

Слабке рукостискання та серцево-судинні захворювання

Послаблення рукостискання також може бути першою ознакою проблем із кровоносною системою. На думку британських учених, існує тісний взаємозв’язок між ішемічною хворобою серця, недостатнім кровопостачанням та оксигенацією тіла та силою м’язів рук та рук. Згодом можуть розвинутися інші симптоми, наприклад задишка при фізичній активності або біль у грудях та тиск. Варто знати, що раптовий парез кисті (особливо, з одного боку) також може бути ознакою інсульту.

На що вказує ослаблений потиск рук?

Слабке рукостискання та рак

Виявляється, люди, які страждають на рак (наприклад, рак товстої кишки, легень, грудей або простати), втрачають силу в руках. Особливо це стосується людей старше 60 років, але, на думку дослідників, причина не в літньому віці, а в захворюванні, що руйнує весь організм. Тому найкраще звернутися до лікаря, якщо ви відчуєте раптове та значне ослаблення рукостискання.

Слабкість при рукостисканні та інші захворювання

Слабкість м’язів кисті також є першим симптомом багатьох неврологічних станів, таких як захворювання м’язів та периферичних нервів, а також міастенія (порушення передачі нервових імпульсів до м’язів). Більш слабке рукостискання також може бути викликане запаленням нервів. Найчастіше це відбувається в результаті отруєння токсинами (наприклад, важкими металами), алкоголізму або не лікованої хвороби Лайма.

Оставьте комментарий