До чого сняться зуби

Якщо ви нещодавно бачили сон, у якому так чи інакше фігурували зуби, радимо звернути на це увагу. Розповіли у нашому матеріалі, до чого сняться зуби. Про те чому знятися зуби, що випадають, більш детально можете почитати тут https://vistiradio.com.ua/do-chogo-snyatsya-zubi-vipadayut-uvi-sni/.

До чого сняться зуби по соннику Міллера

Побачити зуби уві сні — до хвороб, які заберуть у вас сили. Якщо вам снилися ваші зуби, з якими все гаразд, то нещастя та хвороби обійдуть вас і вам повернуться ваші цінності. Якщо зуби дуже красиві, то ваші бажання здійсняться і на вас чекає зустріч із друзями.

Якщо уві сні ви зламали зуби, це означає, що ви занадто втомлюєтеся, і вашому тілу потрібен відпочинок. Криві зуби віщують проблеми: ваші плани руйнуються, а ви можете впасти в нервове виснаження. Чищення або полоскання зубів уві сні попереджають, що ваше щастя під загрозою. Щоб його зберегти, вам потрібно сильно постаратися.

Залишитися без зубів — на жаль. Якщо ви виплюнули їх – до серйозної та довгої хвороби вас чи ваших близьких. Якщо зуби вибили, значить ваші вороги не дрімають і скоро завдадуть удару.

До чого сняться зуби

Що означають зуби за сонником Ванги

Білі та здорові зуби обіцяють благополуччя у всіх сферах. Якщо зуби чорні та гнили, то перегляньте свій графік. Робота на зношування не приведе ні до чого хорошого. Зуби, що випали уві сні, пророкують загибель когось із вашого оточення. Якщо зуб випав із кров’ю, ви втратите родича. Якщо уві сні ви побачили себе без зубів, то потрібно готуватися до самотності на старості. Незважаючи на це, ви проживете яскраве та насичене життя, але ви переживете всіх близьких і залишитеся один.

Зуби у соннику Лоффа

Втрату зубів уві сні Лофф пояснює фізіологією. Це означає, що наяву у ваших зубів підвищена чутливістю. Сни, в яких фігурують зуби, що випали, не можна трактувати як кошмари. Але вони мають тривожний відтінок. Якщо ви втратили зуби уві сні і з цієї причини бентежитесь – будьте готові до того, що ви сконфузіте і вам буде не по собі.

Зуби у соннику Нострадамуса

Зуби у сновидіннях співвідносяться зі втратою життєвих сил, проблемами та можливими тривогами. Якщо у вас вирвали зуби, то ви боїтеся втратити когось із близьких. Якщо уві сні ви втратили всі зуби, то вам потрібно бути рішучіше та активніше, тому що ваша розгубленість заважає вам у досягненні успіху. Зубний біль уві сні передбачає особисті проблеми наяву. Зіпсовані зуби говорять про майбутню хворобу. Якщо ви бачите уві сні порожню ямку замість зуба, це означає, що ви втрачаєте життєву енергію.

Оставьте комментарий